Силіконовий браслет 202х12х2
12,55 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 378
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силіконові (або гумові) браслети — це більшою мірою сувенірна продукція. Браслет легко одягається і знімається через зап'ястя, тому функцію контролю й ідентифікації він нести не може. Стильний молодіжний аксесуар, який добре зарекомендував себе на ринку маркетингу ось уже багато років.
Кольори : бузковий, зелений, білий, малиновий, жовтогарячий, Хакі, синій, колір морської води, червоний, чорний, сірий, темно-синій, салатовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Силікон |
| Тип браслета | М'який |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТОВ "Контроль Плюс" |
| Розмір браслета (см) | 20,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,55 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.







