



Паперові браслети TYVEK
2,60 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 393
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
матеріал Tyvek ® - легкий, водостійкий та зручний - виготовлений DuPont®
- великий клейовий шар (35мм) водостійкий і дуже міцний
– послідовна нумерація на кожному браслеті
– вісім ліній перфорації перешкоджають несанкціонованому зняттю браслету
– терміновий друк логотипу
– 17 варіантів забарвлень у наявності
- Розмір браслета 255х19мм
– Відривна частина з нумерацією
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | DuPont |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.


